Shopping Cart
0 item

You have no items in your shopping cart.

Magento Themes
Magento Themes
Magento Themes
Magento Themes

CCL Online Store

Bitdefender Total Security 10 Device 1 Vit

Be the first to review this product

Availability: In stock

Regular Price: €79.99

Special Price: €45.00

Quick Overview

Bitdefender Total Security 10 Device 1 Vit

Bitdefender Total Security 10 Device 1 Vit

More Views

Details

Produkt ideal per familjare apo biznese qe duan kontrollojne dhe sigurojne mbrojtje maksimale per 10 pajisje, te cilat nuk kane Windows Server.

  • Mbrojtje e pathyeshme për Windows, Mac dhe Android
  • Mbrojtje inovative dhe efektive për sulmet Ransomware.
  • Mbrojtje automatike, ndalon çdo sulm në internet dhe Spam më të fuqishëm
  • Skanim për çdo pajisje
  • Performancë e lartë: rrit shpejtësinë dhe jetëgjatësinë e baterisë suaj.
  • Wifi-Advisor per cdo Wifi qe ju lidheni
  • Menaxhim i paswordeve
  • Mbrojtje e Firewall në nivele të larta
  • Kontroll i plotë prindëror në të gjitha pajisjet Mbrojtje të të dhënave , privatësisë dhe Anti-Theft

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.